VT&C Company doet opnieuw goede zaken in thuiswedstrijd Hoofdklasse II
- Gegevens
- Gepubliceerd op donderdag 11 november 2010 00:00
VT&C Company doet opnieuw goede zaken in thuiswedstrijd Hoofdklasse II
Omdat VT&C 7 november thuis speelde mocht het van tevoren het oliepatroon bepalen. Het veiligste zou zijn om op het huispatroon te gaan bowlen (broadway ).
Dit leek ons echter niet zo'n goed idee. We zochten een patroon waar de technische bowler het moeilijk op zou kunnen krijgen.
Gekozen werd voor het boardwalk patroon. Dit is een kort patroon 35 ft. welke het beste kan worden bespeeld vanuit de buitenkant.
Omdat de technische bowler vaak de binnenlijn opzoekt hoopten we hier ons voordeel mee te doen.
De eerste game tegen Gabo werd direct in de eerste 2 punten omgezet. We hoopten dit in de 2e game tegen de Tilburg Dolphins II door te kunnen zetten.
Dit is een jong en zeer talentvol team waarvan enkele spelers ook in Team Holland spelen. Helaas haalden we het niveau van de eerste game niet en verloren we die partij.
De 3e game werd weer in winst omgezet. Mede door de fraaie game van Bart Jan van den Boogaart (276) en een goede game van Cyriel (223) wisten we met een 1015 serie Stardust uit Sittard te verslaan.
In wedstrijd 4 moesten we tegen de altijd lastige tegenstander Adviesbureau Stout - Solines laten zien dat we ze thuis konden verslaan.
Het werd zoals verwacht een spannende partij waarbij de beslissing in de laatste frame viel. Als 5e man moest Aloys een dubbele strike neerzetten en een hoge laatste beurt noteren om te kunnen winnen. De eerste strike was overtuigend en ook de 2e bal was goed gegooid en daarmee viel ook de 2e strike. Snel rekenwerk leerde ons dat we minimaal 7 pins nodig hadden om de partij te winnen. Het werden er 8 waardoor de game met 2 pins verschil in ons voordeel gewonnen werd.
Dit gaf vertrouwen voor wedstrijd 5 waarin we tegen Goes moesten aantreden. Dit is ook een jong team en dat was te merken. Zij zaten helemaal niet in de game waardoor deze game relatief eenvoudig naar VT&C ging. Tegen Goes lieten we zelf ook onze laagste serie van de dag lieten noteren.
De 6e wedstrijd moesten we tegen Bossen/Canon. Ook dit was een spannende game en door een goede game van Huub (225) werd deze partij met 10 pins verschil gewonnen.
De 7e en laatste partij moesten we tegen Res.t B. Venray/Sigma's. Tegen dit team hebben we al wisselende resultaten behaald in het verleden. Het is een tegenstander waar je van moet kunnen winnen maar dat zeker niet altijd doet omdat zij soms hoog kunnen scoren. Ondanks het feit dat we geen slechte game bowlden en Bart Jan er zelfs nog een 222 game uitperste en alle overige spelers hierdoor op een collectieve boete van €1,00 trakteerde ging de winst uiteindelijk toch naar Venray.
Toch konden we op een geslaagde dag terugkijken met 10 wedstrijdpunten en 6 punten voor de dag pinfall.
Hieronder de uitslagen en de stand na 2 speeldagen:
|
VT&C Company |
2-0 |
Gabo Snacks |
914 - 718 |
|
VT&C Company |
0-2 |
Tilburg Dolphins II |
880 - 973 |
|
BT Stardust |
0-2 |
VT&C Company |
899 - 1015 |
|
Adv. Bureau Stout-Solines |
0-2 |
VT&C Company |
970 - 972 |
|
BV Goes |
0-2 |
VT&C Company |
775 - 875 |
|
VT&C Company |
2-0 |
Bossen / Canon |
941 - 931 |
|
VT&C Company |
0-2 |
Rest. B. Venray / Sigma's |
930 - 956 |
|
PL. |
Team |
Pnt. |
|
1 |
Tilburg Dolphins II |
40 |
|
2 |
Adv. Bureau Stout-Solines |
36 |
|
3 |
VT&C Company |
29 |
|
4 |
Rest. B. Venray / Sigma's |
25 |
|
5 |
Bossen / Canon |
21 |
|
6 |
BT Stardust |
16 |
|
7 |
BV Goes |
11 |
|
8 |
Gabo Snacks |
6 |





